Ürünlerimiz

Sundurmalar

  Sundurmalar, evlerin ve binaların, cam ya da kapılarına göre tasarlanıp monte edilerek, korunmaya ihtiyaç duyulan alanları yağmur ve kar yağışlarının yol açtığı nem ve ıslaklık gibi istenmeyen etkileri bertaraf etmeye yarayan ve günümüzde yaygın olarak kullanılan dekorasyon uygulamalarındandır.

Ürün
Fotoğrafları

Sundurmalar

  Sundurmalar, evlerin ve binaların, cam ya da kapılarına göre tasarlanıp monte edilerek, korunmaya ihtiyaç duyulan alanları yağmur ve kar yağışlarının yol açtığı nem ve ıslaklık gibi istenmeyen etkileri bertaraf etmeye yarayan ve günümüzde yaygın olarak kullanılan dekorasyon uygulamalarındandır. Sundurmalar, binanın veya korunmak istenen balkon, kapı önü, bahçe alanı gibi bölgelerin yapısına uygun olarak tasarlanır ve su geçirmez malzemeler kullanılarak imal edilir. Malzeme çeşitleri arasından zevke ve ihtiyaca göre seçilen ürünlerden hazırlanan sundurmalar, gerek duyulan yerlere monte edilerek, bulunduğu alanlara hem koruyucu, hem de görsel olarak estetik görünen dolayısıyla şıklık ve duruş açısından zenginlik ve özgünlük yaratan bir dış görünüş kazandırır.

               Günümüzde, ilerleyen teknolojinin pozitif bir getirisi olarak, malzeme çeşitliliği de aynı oranda artmıştır ve son derece geniş bir panele sahiptir. Cam, polikarbon, ahşap, beton, ferforje, metal ya da buna benzer sundurma imalatına uygun bir çok malzemeden meydana getirilerek, kişilerin ihtiyaçları doğrultusundaki ölçülere  uygun olarak ve gerekli olan koruyuculuk görevini eksiksizce yerine getirecek  şekilde hazırlanabilmektedir. Konusunda uzman ekibimiz, malzeme seçimi ve ölçü, tasarım ve uygulama ile montaj aşama larında sundurmalar konusundaki ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı alabileceğiniz şekilde yardımcı olmaya, alanlarınızı mimari olarak en güzel gösterecek şekilde ve yağmur, kar, dolu yağışı gibi doğal etkenlerin vereceği zararlara karşı muhafaza etme konusunda profesyonel hizmet sunmaya hazırdır. İhtiyaçlarımıza karşı üretilecek çözümler ve malzeme çeşitliği oldukça geniş bir portföy içermektedir. Web sitemizdeki tasarım örnekleri, sizlere sundurmaların genel görüşleri hakkında fikir verebilir ve bu tasarımlar üzerine geliştirilecek sundurma planları hazırlanarak istekleriniz doğrultusunda, uygun malzeme ve en yüksek kalitedeki teknikler kullanılarak konusunda yetkin ekibimiz tarafından üretilir ve montelenir.   Böylelikle hazırlanan sundurmalar, uzun yıllar boyunca kalitesini ve koruyucu özelliğini muhafaza edecek ve koruma ve dekorasyon görevlerini yerine getireceklerdir. Bununla birlikte bulundukları mekanı spesifik bir şekilde daha estetik hale getirecek ve görünüş kalitesini arttırmaya destek olacaklardır.

                  Mimari çeşitliliğe göre değişkenlik arz edecek sundurma tipleri oldukça fazla çeşitlilik içerir. Binaların dış cepheleri nde yer alan sundurmalar istenilen durumlarda yerden bağımsız ihmal edilebileceği gibi, ince duvarlar ve demir parmaklıklar gibi yardımcı elemanlarla desteklenebilir ve birkaç merdiven basamağı ile çıkılabilen şekilde üretilebilir. Sundurmalar, içlerinde en az bir kişinin rahat bir şekilde durabileceği şekilde hazırlanır ve montajı tamamlanır. Genişlikleri müsait olduğu ölçüde üst kat zeminlerinde balkon görevi görebilecekleri gibi, barındırdıkları kısımları koruma özellikleri ile birlikte, binaların dış görüntülerini süsleme sanatında ve mimari zenginlikte önemli ölçüde yer tutan bir öğe görevini görürler. Binaların bütün ön cepheyi kaplayan formda hazırlanan sundurma çeşitlerini veranda adı verilir. Verandalar ise, yazlık evlerde ve villa tipi müstakil binalarda sıklıkla tercih edilen ve kullanılan yapıların en başında gelir.

                       Sundurmalar, düz ve klasik görünümlü bir binayı bile, kullanılan malzemelerin kalitesi, özgün tasarımları ve mimari özelliklerinin görsel özellikleri ile bir anda bambaşka bir görüntüye dönüştürebilen, detaylı ve çeşitli aksamlarla zenginleştirilmiş unsurları ile şık ve konforlu bir kullanım sağlamaya yarayan objelerdir. Sitemizdeki tasarım çeşitleri, sundurmalar hakkında genel veye detaylı bilgi almanıza yardımcı olacaktır.

Referanslarımız